جدید ترین مبل مدرن 1402 از زبان مبلیران!

جدید ترین مبل مدرن 1402 از زبان مبلیران!

مبل مدرن و شروع ماجرا…

انتخاب سبک مبلمان منزل یکی از کلیدی ترین و اصلی ترین مسائلی است که می تواند تاثیر بسیار زیادی در جلوه دکوراسیون منزل داشته باشد. پیش از هر چیز بررسی سلیقه افراد و هم چنین شرایطی که در فضای خانه شان دارند می تواند تعیین کننده سبک دکوراسیون داخلی و به فراخور آن سبک مبلمان باشد. امروزه یکی از پرطرفدارتربن و محبوب ترین سبک ها در مبلمان، مبل مدرن است. با این حال می توان آن را به راحتی و فقط با کمی دقت و سلیقه در فضای خانه چیدمان کرد. در این مقاله قصد داریم تا گریزی به مبل مدرن داشته باشیم و اطلاعات بیشتری در مورد آن و البته، نحوه‌ی چیدمان آن به دست آوریم.

مدت زمان حدودی مطالعه: 13 دقیقه

مبل مدرن و اصول چیدمانی

مبل مدرن و اصول چیدمانی آن در منازل!

چرا باید از مبلمان مدرن در دکوراسیون استفاده کنیم؟

انتخاب مبل مدرن برای دکوراسیون منزل می تواند مزایای بسیاری را به دنبال داشته باشد. برای مثال این نوع از مبلمان نسبت به مبلمان کلاسیک، تنوع چیدمان، طرح و رنگ بیشتری دارند.  در نتیجه دست شما را در انتخاب و چیدمان کاملا باز می گذارند. علاوه بر آن می توان به این ویژگی اشاره کرد که این سبک هم می تواند به عنوان یک مبل تکی مورد استفاده قرار بگیرد و هم در قالب یک ست مبل و همراه با اکسسوری های همراه خود. علاوه بر این بد نیست به این ویژگی از مبل راحتی مدرن نیز اشاره کنیم که این نوع از مبلمان غالبا حمل و نقل راحت تر و آسان تری نسبت به سایر انواع مبلمان خواهند داشت.

 مبلمان مدرن در دکوراسیون

استفاده از انواع مبلمان در منازل باعث میشود که جلوه‌ای زیبا به منزل القا شود.

بیشتر بخوانید: خرید مبل راحتی مدرن از شریعتی

مبلیران و تولد سبک دکوراسیون مدرن

با توجه به اینکه امروزه سبک زندگی به سمت مدرنیته شدن رفته و اکثرا نسل جوان به دنبال مبلمان راحت هستند، شرکت مبلیران اصل همواره در تلاش بوده جهت جلب رضایتمندی مشتریان دیرینه‌اش با به کارگیری استانداردهای لازم برای تولید یک مبل مدرن و راحت باز هم خاطره ساز لحظه های شما باشد. به همین منظور نکاتی همچون رنگ وطراحی مدرن که تاثیر بسزایی در سبک مبلمان مدرن دارد را رعایت نموده تا با علم طراحی روز هم مسیر باشد.

مبل راحتی مدل میخک

مبل راحتی مدل میخک

بهترین مدل های مبل مدرن در منزل

 امروزه داشتن مبلمان یکی از ملزومات زندگی شهر نشینی به حساب می آید.  زیرا یکی از لوازمی است که از لحاظ بصری در چیدمان منزل تاثیر بسیار زیادی دارد. با روند پیشرفت مد و تاثیر آن در صنعت مبلمان خانگی که باعث ایجاد تنوع در طرح ها و رنگهای زیادی شده باعث صحولت در انتخاب خرید مبل مدرن میشود.

بهترین مدل های مبلمان راحتی و مدرن در منزل

بهترین مدل های مبلمان راحتی در منزل

با توجه به اینکه سبک معماری مدرن ما را به سمت زندگی آپارتمان نشینی سوق داده از این رو استفاده از این سبک از مبلمان یکی از ملزومات برای زندگی به سبک مدرن شده است. اگر به دنبال سادگی هستید، حتما این مبل پاسخگوی خواسته شما می باشد. برخلاف این نظر که سادگی خسته کننده و سرد هست، می توان با انتخاب یک مبل مدرن اما با رنگهای گرم، جلوه‌ای زیبا برای  چیدمان منزل ایجاد کرد.

بهترین مدل های مبلمان راحتی و مدرن در منزل

استفاده از پارچه های طرح دار برای مبل

مبل مدرن در هر جایی مناسب است!

این سبک از مبلمان، برای ایجاد فضایی با جلوه‌ای مدرن و به روز ایجاد شدند. ولی یک نکته خیلی مهم این است که فقط انتخاب  مبلمان مدرن برای دیزاین منزلتان به سبک مدرن کافی نیست. انتخاب رنگ برای مبلمان منزلتان , سبک دیزاین منزل شما را تغییر می دهد. پس در انتخاب رنگ برای مبلمان منزلتان دقت کنید.

استفاده از مبلمان در فضاهای داخلی مختلف

استفاده از مبلمان در فضاهای داخلی مختلف

یک سری از رنگها مثل زرشکی, طلایی, سبز و خردلی از رنگهای سبک کلاسیک به شمار میروند و معمولا در نشیمن های بزرگ انتخاب مناسب تری هستند. اگر هدف شما برای چیدمان منزلتان سبک تلفیقی باشد میتوان از رنگهای نام برده برای مبل مدرن استفاده کرد. رنگ هایی مثل سفید، خاکستری، شیری و … که خنثی هستند، ايده آل هستند. علاوه بر اين باعث ميشوند كه فضا نه تنها شاداب تر شود بلكه،‌ بزرگ و دلباز نيز جلوه كنند.

تاثیر رنگ ها در انتخاب مبل و دکوراسیون داخلی

تاثیر رنگ ها در انتخاب مبل و دکوراسیون داخلی

سبک مدرن، رعایت نکاتی که منزل شما را منحصر به فرد می کند

در حالت کلی سبک مدرن، سادگی و ظرافت را هدف اصلی خود قرار میدهد. در طراحی وسایل و مبل مدرن غالبا سعی می شود که سادگی در سازه و تزئینات موجود در فضا حفظ شود. این موضوع دقیقا به این معناست که استفاده از خطوط ساده و همین طور فرم های خالص در دکوراسیون منزل یکی از اصلی ترین المان های موجود در سبک مدرن است.

با استفاده از سبک دکوراسیون مدرن میتوانید جلوه‌ای زیبا و تازگی را به خانه منتقل کنید.

با استفاده از سبک دکوراسیون مدرن میتوانید جلوه‌ای زیبا و تازگی را به خانه منتقل کنید.

بیشتر بخوانید: خرید انواع مبلمان راحتی و مدرن از دلاوران!

در سبک دكوراسيون داخلي مدرن سعی می شود که تا جای ممکن جزئیات غیرضروری کنار گذاشته شوند. در عوض خطوط ساده و صاف جای آنها را بگیرند. بررسی ها نشان می دهند که وجود بی نظمی در دنیای امروز سطح استرس در زندگی را به مراتب افزایش می دهد. به همین دلیل نیز در سبک مدرن سعی می شود تا با حفظ نظم و همین طور برقراری سادگی در فضا، احساس آرامش و امنیت موجود در فضا حفظ شده و تقویت گردد.

ایده هایی برای دکور کردن به سبک مدرنیته با استفاده از رنگ سفید!

ایده هایی برای دکور کردن به سبک مدرنیته با استفاده از رنگ سفید!

در این سبک از دکوراسیون، کلیدی ترین عناصر، مبلمان هستند که می توانند محوریت فضا را تشکیل دهند. انتخاب مبل مدرن راحتی  مناسب برای فضاهایی که به سبک مدرن چیدمان می شوند جلوه بصری فضا را دو چندان می کند.

استفاده از المان و جزئیات کم در کنار استفاده از رنگ های خاص!

استفاده از المان و جزئیات کم در کنار استفاده از رنگ های خاص!

چرا مبل مدرن را از مبلیران بخریم؟

برای خرید مبلمان مدرن  باید پیش از هر چیز فضای منزل خود را بررسی کنید و ببینید که چه ابعاد و بخش هایی از خانه می تواند برای قرارگیری مبل شما در نظر گرفته شود. در کنار این موضوع انتخاب جثه‌ي مبل نیز اهمیت بسیاری پیدا می کند. امروزه مبلمان مدرنی که در بازار موجود هستند به نوعی طراحی می شوند که با توجه به تنوع بالایی که پیدا می کنند می توانند برای تمامی فضاها اعم از نشیمن های کوچک و بزرگ مورد استفاده قرار بگیرند.

خرید مبل راحتی مدل آنمون

خرید مبل راحتی مدل آنمون

محصولات مبلیران با توجه به تنوع بالایی که دارند می توانند در چنین شرایطی به کمک شما بیایند. شما می توانید با بررسی دقیق تولیدات مبلیران مدل های مختلف مبلمان مدرن و راحتی آن را بررسی کنید و با توجه به شرایط دکوراسیون نشیمن خود محصول و مبلمان مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

بعد از این مسائل نوبت به آن می رسد که به انتخاب طرح و رنگ مبل مدرن خود بپردازید. برای تصمیم گیری در رابطه با این مسئله نیز باید پیش از هر چیزی سلیقه خود و پس از آن شرایط موجود در فضا را بسنجید. به عنوان مثال اگر خانه شما متراژ کمی دارد و یا حتی نورگیر نیست، پس نباید به سراغ خرید مبل های تیره رنگ بروید. این کار نه تنها باعث میشود که مبل جلوه خود را نشان ندهد، منزل را به طرز چشم گیری، کوچک و گرفته نشان میدهد. به همین نسبت باید با توجه به شرایطی که در محیط خانه تان دارید دست به انتخاب طرح و رنگ مبل مدرن خود بزنید.

بهتر است قبل از خرید مبل راحتی، به المان های موجود در دکوراسیون خانه دقت کنید.

بهتر است قبل از خرید مبل راحتی، به المان های موجود در دکوراسیون خانه دقت کنید.

مبل راحتي و راهکار های تلفیق آن با سبک مدرن

مبلمان راحتی یکی از انواع مبلمانی هستند که می توان آنها را در دسته بندی های مبل مدرن نیز قرارداد.  این نمونه از مبل ها معمولا انتخاب های ثابت هر خانه‌ای به شمار می آیند. و غالبا از آنها در دکوراسیون داخلي و تزئين اتاق نشیمن استفاده می شود. خرید مبل راحتی از میان محصولات مبلیران کار راحتی است. با توجه به تنوع بالای محصولات و همین طور کیفیت مطلوب آنها به مراتب آسان تر نیز می شود. اين مبل انواع متفاوتی دارد که در حالت كلي ميتوان به چند مورد زير اشاره كرد:

مبل راحتی ال

این دسته از مبلمان راحتی یکی از پرطرفدارترین مدل ها هستند.  با توجه به تنوعی که غالبا از آنها در بازار مشاهده می شود می توانند هر سلیقه را تحت پوشش خود قرار دهند. شما می توانید انواع مبل راحتي ال را در محصولات مبلیران نیز مشاهده کرده و آنها را خریداری نمایید.

مبل راحتی ال

مبل راحتی ال

بیشتر بخوانید: خرید مبل ال از بازار مبل یافت آباد

مبل راحتی چستر

مبلمان چسترفیلد نیز یکی دیگر از دسته های مبل راحتی هستند که این بار با ظاهر خاص و کلاسیک خود، جلوه‌ای تازه به خود گرفته‌اند. این نوع از مبل ها نیز در تنوع رنگی و پارچه ای متفاوتی در بازار قابل خرید هستند.

مبل های چرمی راحتی را میتوانید حتی در منازل کوچک استفاده کنید!

مبل های چرمی راحتی را میتوانید حتی در منازل کوچک استفاده کنید!

مبل مدرن راحتی تخت خواب شو

این مدل از طراحی، دقیقا کمبود فضای خانه شما را جبران خواهد کرد. به این ترتیب اگر فضای کوچک و محدودی دارید، مبل تخت خواب شو یکی از گزینه های معقول و البته به رصفه برای شماست. به همین دلیل نیز در چنین فضاهایی مبلمان تخت خواب شو انتخاب های ایده آلی هستند که در زمره انواع مبل راحتی قرار می گیرند.

مبل راحتی تخت خواب شو بهترین راه حل برای خانه های کوچک!

مبل راحتی تخت خواب شو بهترین راه حل برای خانه های کوچک!

بیشتر بخوانید: همه چیز درباره مبل تخت خواب شو!

شما می توانید با توجه به فضای نشیمن خانه خود دست به انتخاب هر کدام از انواع مبل راحتی مدرن بزنید. تولید مبل راحتي در میان محصولات مبلیران با تنوع بالایی رو به رو است که به دنبال آن آزادی عمل و انتخاب مشتری را نیز فراهم می کند.

انواع مدل های مبلمان مدرن میتواند تغیرات اساسی در دکوراسیون خانه ایجاد کند.

انواع مدل های مبلمان مدرن میتواند تغیرات اساسی در دکوراسیون خانه ایجاد کند.

چه نتيجه‌اي ميگيريم؟

در دنيای دکوراسیون داخلی، مبلمان مدرن و انواع مختلف آن طرفداران زیادی پیدا کرده است. در هر خانه‌ای میتوان با توجه به نکات ذکر شده در این مطلب، بهترین انتخاب ممکن را انجام داد. مبلیران به عنوان یکی از تولید کنندگان مطرح مبل مدرن، تلاش کرده تا تنوع بی نظیزی از مبلمان را در اختیار شما قرار دهد. در این مقاله به صورت مفصل در مورد انواع مختلف مبل مدرن و نحوه به کار گیری آن در دکوراسیون داخلی صحبت کردیم.

 

شما به این مقاله چه امتیازی می دهید؟

جهت ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیازات 1 / 5. تعداد امتیاز: 1

هنوز امتیازی برای این مقاله ثبت نشده است.

به اشتراک بگذارید...

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

showroom