درباره شرکت مبلیران

مبلمان مبلیران به عنوان یکی از قدیمی ترین و حرفه ای ترین برندها در حوزه تولید و فروش انواع مبلمان، سرویس خواب، میز ناهارخوری و… سالیان بسیاری است که با کمک طراحان و متخصصان حرفه ای در این زمینه مشغول فعالیت است. مهم ترین ویژگی محصولات این برند کیفیت بالای آنهاست، چیزی که در تمامی این سال ها مبلیران را از سایر رقبای خود برتر و متمایز کرده است. در ادامه شما را با این برند بیشتر آشنا خواهیم کرد.

خدمات مادام العمر در مبلیران

طبیعی است که در برخی از شرایط، بعضی از کالاها بعد از گذشت چند سال استفاده نیازمند تعمیراتی جزئی شوند که در چنین شرایط نیز مبلیران مسئولیت این تعمیرات را بر عهده می گیرد. در واقع باید بگوییم که مبلیران با برخورداری از خدمات مادام العمر محصولات خود، خیال مشتریان را راحت می کند تا حتی بعد از 20 سال نیز در صورت بروز مشکلاتی بتوانند با اطمینان خاطر محصول خود را برای تعمیر و دریافت خدمات به مبلیران ارجاع دهند. این مسئله نکته ای است که بسیاری از رقبا و سایر تولیدکنندگان مبلمان به راحتی از آن سر باز می زنند. اما مسئولیت و وجدان کاری در مبلیران باعث می شود که خدمات پس از فروش تا سالیان سال پا برجا بماند.

تمامی کالاهای برند مبلیران، حتی پارچه های آنها توسط این برند ضمانت می شوند. ممکن است که بعد از گذشت چند سال پارچه مبلمان با مشکلی بر بخورد. در صورتی که این مشکل توسط خود خریدار رخ نداده باشد، مبلیران تعویض پارچه مذکور را طی مدت گارانتی به صورت رایگان و بعد از اتمام گارانتی به هزینه مشتری انجام می دهد. به همین دلیل هم هست که معمولا مشتریان مبلیران با خیال راحت تری محصولات باکیفیت این برند را خریداری می کنند.

درباره مبلیران

باید به این نکته اشاره کنیم که تمامی محصولات مبلیران از چوب بوده و از استحکام بسیار بالایی نیز برخوردار هستند. تمامی تشک های مبلمان دارای زیپ هستند و به همین دلیل نیز مشتری می تواند در زمان خرید از محتویات درون تشک ها اطمینان خاطر حاصل کرده و در نتیجه انتخاب هوشمندانه تر و مطمئن تری داشته باشد.

درست است که شاید در برخی از مواقع هزینه و قیمت محصولات برند مبلیران نسبت به بعضی از رقبا بالاتر به نظر برسد، اما باید به این نکته اشاره کنیم که این هزینه به کیفیت بالای مواد اولیه و متریال مبلمان باز می گردد. طبیعی است که بهترین و باکیفیت ترین متریال های موجود در بازار، قیمت به مراتب بالاتری نسبت به موارد کم کیفیت و بدون استقامت خواهند داشت. به همین دلیل هم هست که محصولات و تولیدات برند مبلیران همیشه کیفیت بالای خود را حفظ کرده و آن را به عنوان بزرگ ترین وظیفه و هدف خود در نظر گرفته است.

پذیرش سفارش در مبلیران

نکته دیگری که می توانیم به آن اشاره کنیم پذیرش سفارش در برند مبلیران است. پیش از این مبلیران تولیدات خود را در طراحی ها و محصولات موجود محدود می کرد، اما امروزه پذیرش سفارش نیز در محصولات این برند امکان پذیر است. شما می توانید تصویر واضحی از طرح مبلمان سفارشی خود را به متخصصین این برند ارائه دهید. تصاویر با کارشناسان در میان گذاشته شده و در صورت امکان و تایید آنها تولید این محصولات سفارشی آغاز می شود.

نکته ای که باید به آن اشاره کنیم زمان تولید و تهیه مبلمان سفارشی است. تهیه و سفارش برخی از مبلمانی که طراحی آنها بر عهده خود مبلیران است چیزی حدود یک تا یک ماه و نیم زمان خواهد برد، این در صورتی است که تولید محصولات سفارشی شما می تواند بین دو و نیم تا سه ماه به طول انجامد.

شعبه های مبلیران

تنها شعب رسمی مبلیران در تهران شعبه اتوبان ستاری، میرداماد، شعبه یافت آباد (بر خیابان اصلی نبش کوچه شاندیزی) و خیابان آزادی (این شعبه در واقع همان شعبه قدیمی مبلیران در خیابان آزادی است، همان موقعیت و همان ساختمان، جایی که بسیاری از مشتریان قدیمی مبلیران از آن خاطره های بسیاری دارند). جهت تماس با شعب رسمی به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

مشاوره دکوراسیون در مبلیران

یکی از ویژگی های مثبت برند مبلیران برخورداری از متخصصین و طراحان دکوراسیون داخلی است. این افراد می توانند در صورت تمایل مشتریان در انتخاب وسایل و طراحی دکوراسیون شما همراهتان باشند. علاوه بر این بسیاری از افراد ترجیح می دهند که صفر تا صد طراحی دکوراسیون داخلی منزل خود را به دست طراحان داخلی مبلیران بسپارند. در چنین شرایطی است که طراحان مبلیران انتخاب و طراحی تمامی وسایل اعم از مبلمان، میز غذاخوری، سرویس خواب، اکسسوری ها و… را برعهده گرفته و در نهایت نیز دکوراسیون داخلی مورد نظر مشتری را به او تحویل می دهند. باید به این موضوع اشاره کنیم که طبیعتا هزینه هر کدام از این مشاوره ها با هم متفاوت خواهد بود.

لازم به ذکر است که فروشگاه مبلیران در کنار انواع مبلمان، میز ناهارخوری، سرویس خواب و… از اکسسوری های متنوعی از جمله آباژور، ساعت شمعدان و… نیز برخوردار است. علاوه بر این شما می توانید برخی از محصولات مورد نظر خود را از طریق فروشگاه اینترنتی مبلیران نیز تهیه نمایید.

showroom