مجله

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها و مقالات مورد نیاز کاربران

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

مبل مدرن

با توجه به اینکه امروزه سبک زندگی به سمت مدرنیته شدن رفته و اکثرا نسل جوان به دنبال مبلمان مدرن و راحت هستند، شرکت مبلیران اصل همواره در تلاش بوده جهت جلب رضایتمندی مشتریان دیرینه اش با به کارگیری استانداردهای لازم برای تولید یک مبل مدرن و راحت باز هم خاطره ساز لحظه های شما باشد.

به همین منظور نکاتی همچون رنگ وطراحی مدرن که تاثیر بسزایی در سبک مبلمان مدرن دارد را رعایت نموده تا با علم طراحی روز هم مسیر باشد.

مبل مدرن، بهترین مدل های مبلمان مدرن

 امروزه داشتن مبلمان یکی از ملزومات زندگی شهر نشینی به حساب می آید زیرا یکی از لوازمی است که از لحاظ بصری در چیدمان منزل تاثیر بسیار زیادی دارد. با روند پیشرفت مد و تاثیر آن در صنعت مبلمان خانگی که باعث ایجاد تنوع در طرح ها و رنگهای زیادی شده باعث صحولت در انتخاب خرید یک مبل مدرن میشود. با توجه به اینکه سبک معماری مدرن ما را به سمت زندگی آپارتمان نشینی سوق داده از این رو استفاده از این سبک از مبلمان یکی از ملزومات برای زندگی به سبک مدرن شده است. اگر به دنبال سادگی هستید حتما مبلمان مدرن پاسخگوی خواسته شما می باشد. برخلاف نظر خیلی ها که سادگی خسته کننده و سرد هست می توان با انتخاب یک مبل مدرن اما با رنگهای گرم را برای چیدمان منزلتان استفاده کنید.

مبل مدرن در دیزاین منزل

 مبل مدرن همانطور که از اسمش پیداست سبک خانه را مدرن میکند ولی یک نکته خیلی مهم این است که فقط انتخاب یک مبل مدرن برای دیزاین منزلتان به سبک مدرن کافی نیست. انتخاب رنگ برای مبلمان منزلتان , سبک دیزاین منزل شما را تغییر می دهد پس در انتخاب رنگ برای مبلمان منزلتان دقت کنید. یک سری از رنگها مثل زرشکی, طلایی, سبز, خردلی از رنگهای سبک کلاسیک هستند ولی اگر هدف شما برای چیدمان منزلتان سبک تلفیقی باشد میتوان از رنگهای نام برده برای یک مبل مدرن استفاده کرد ولی اگر هدفتان برای چیدمان منزل یک سبک کاملا مدرن میباشد بهترین رنگها برای یک مبل مدرن رنگهایی مثل زرد, خاکستری, سفید,...... می باشند.

مبلیران اصل با بیش از نیم قرن تجربه و با تولید بیش از پنجاه مدل مبلمان راحتی مفتخر است که تا امروز توانسته است باعث جلب رضایت مشتریان خود گردد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

" شعب رسمی مبلیران اصل : اتوبان شهید ستاری , میرداماد - میدان مادر "

اطلاعات تماس