قوانین عمومی

فروشگاه اینترنتی مبلیران اصل کلیه اصول و رویه های خود را هم راستا با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده بنا نهاده و از سوی دیگر متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

همچنین هرگونه تغییراتی در آینده در هر قسمتی از سرویس ها، قوانین و رویه کاری فروشگاه اینترنتی مبلیران اصل صورت پذیرد در همین صفحه بروزرسانی و منتشر می گردد و در صورت توافق استفاده مستمر شما از سایت به نشانه پذیرش هر گونه تغییری است.

قانون سفارش

هر هفت روز هفته به صورت 24 ساعته شما می توانید در سایت فروشگاهی مبلیران ثبت سفارش نمایید.

در صورت بروز هر مشکلی در ثبت سفارش اعم از اتمام موجودی یک محصول، لغو سفارش و استرداد وجه دریافتی از طرف سایت فروشگاهی مبلیران به مدت 24 ساعت محفوظ می باشد.

در زمان ثبت اطلاعات با دقت ثبت نام خود را انجام داده و ثبت آدرس گیرنده هم از الزامات است که در صورت عدم درج اطلاعات نادرست پیگیری سفارشات با مشکل مواجه خواهد شد.

نحوه ارسال سفارش

به دلیل اینکه محصولات شرکت مبلیران زمان زیادی برای تولید می خواهند از زمان ثبت سفارش از 39 تا 45 روز کاری بسته به نوع مبل تحویل به طول می انجامد و نحوه تحویل کالا به عهده مشتری است.

در صورتی که محصول آماده تحویل بلافاصله بعد از ثبت سفارش و پرداخت باشد واحد ارسال هماهنگی های لازم را برای ارسال انجام خواهد داد و  تا 10 روز کاری بدلیل کنترل کیفی محصول به طول می انجامد.

روش پرداخت

پرداخت اینترنتی به چه صورت است؟

پرداخت اینترنتی باید در بستری امن صورت پذیرد که سایت مبلیران نیز برای پرداخت از تمام کارت های بانکی این امکان را ایجاد نموده که مستقیم به درگاه بانکب اتصال داده و پرداخت صورت می پذیرد و هیچ اطلاعاتی از حساب و کارت شما در سامانه ذخیره نمی گردد.
پرداخت مبلغ سفارش از طریق تمامی کارت های عضو شتاب برای کلیه خرید ها و ثبت سفارش ها سایت اینترنتی مبلیران امکان پذیر است که در زمان پرداخت اطلاعات زیر از شما پرسیده می شود و پس از وارد کردن اطلاعات و تائید پرداخت از طریق پیامک، ایمیل پیام موفقیت  عملیات پرداختی را دریافت خواهید کرد.

 1. شماره ۱۶ رقمی کارت
  در کلیه کارت های بانکی این شماره روی کارت درج شده است.
 2. رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
  برای پرداخت اینترنتی باید از قبل رمز دوم (رمز پویا) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
 3. کد CVV2
  این کد عدد ۳رقمی و ۴رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی مورد استفاده قرار می گیرد.
 4. تاریخ انقضا
  تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است

 

کالای برگشتی

قوانین و رویه ای برای برگشت کالای خریداری شده از سایت فروشگاهی اینترنتی مبلیران می باشد که در زمان عقد قرارداد نوشته و توسط شما تائید می گردد که در آن شرایط کالا توسط شرکت تعویض یا مرجوع می گردد. به هیچ عنوان بعد از صدور فاکتور امکان کنسلی نیست و فقط در 24 ساعت اولیه خرید این امکان وجود دارد.

 

برای هر گونه سوال و اطلاعاتی و ارتباط با بخش تعویض کالاهمواره با شماره 1459 بدون پیش شماره با مبلیران در ارتباط باشید.

 

روش پرداخت حضوری و قسطی

در صورت تسویه حساب کامل که محصل طی روزهای کاری که در قرارداد نوشته شده برای مشتری ارسال می گردد ولی به صورت اقساطی 50 درصد از هزینه دریافت می گردد و الباقی هزینه با 15 درصد سود به صورت اقساط نهایتا تا 12 ماه انجام می پذیرد و در صورت تسویه در سه ماه این سود به هزینه اضافه نمی گردد.

همچنین می توانید هزینه را در ابتدا 50 درصد را پرداخت و 50 درصد دوم را تا 72 ساعت به تحویل کالا طی دو فقره چک یک ماه به یک ماه تسویه نمایید

روند استرداد وجه

اگر تصمیم به انصراف از خریدتان و یا تائید درخواست مرجوعی دارید این امر فقط تا 24 ساعت اول خرید امکان پذیر می باشد که کارشناسان مربوطه با شما تماس گرفته و اطلاعات شبا و شماره کارت بانک حساب شما را دریافت و در اسرع وقت وجه به حساب شخص خریدار واریز می گردد و فقط به حساب بانکی کارتی که خرید انجام داده شده استرداد می گردد.

مدت زمان تحويل

هر محصول روند تولید خود را دارد که محصولات شرکت مبلیران بین 39  تا 45 روز کاری به طول می انجامد، که این برای خرید های تخفیف دار که محصول آماده تحویل می باشد 10 روز کاری و یا سریع تر می باشد که باید با واحد مربوطه هماهنگی های لازمه صورت پذیرد.

روند مرجوعی كالا و نحوه فسخ خدمات

با توجه به اینکه شرکت مبلیران در سال 1400 به دلیل حفظ رعایت حقوق مصرف کننده به عنوان بهترین شرکت مفتخر به دریافت گواهینامه استانی رعایت حقوق مصرف کنندگان گرده ایم و به دلیل مسئولیت حرفه ای در قبال خریداران موظف به ارسال کالای سلامت به خریداران بوده و قبل از ارسال بررسی های لازم صورت می پذیرد.

روش حمل و نقل و آسیب های فیزیکی ناشی از حمل و نقل
هزینه حمل و نقل به عهده مشتری می باشد و حمل نقل به دو صورت می تواند صورت پذیرد که خود خریدار هماهنگی های لازمه را انجام داده و کالا را دریافت نماید که در آن صورت به هیچ عنوان مبلیران عهده دار آسیب های ناشی از حمل و نقل نمی باشد و در صورت ارسال کالا توسط مبلیران خریدهای شما با بسته بندی مناسب و ایمن ارسال می شود و هرگونه حادثه در مراحل ارسال کالا که منجر به آسیب دیدگی کالا شود به عهده ی شرکت حمل کننده است و در صورت تأیید شرکت حمل و نقل مبنی بر ایمن نبودن بسته بندی یا آسیب دیدن در این مرحله، خسارت را جبران میکند .

عیب فنی و مغایرت در سفارش

در صورتی که در سفارش شما و کالای دریافتی مغایرت و عیب (شکستگی، پارگی یا رنگ و ….) وجود داشته با پشتیبانی تماس بگیرد تا اقدامات لازمه برای برطرف کردن مغایرت و عیوب را انجام بدهد  .

همچنین برگشت دادن کالا به واسطه مشتری در صورت عدم همخوانی با سفارش ثبت شده مثل رنگ کالا یا سایر مشخصات ظاهری، در صورتی امکان خواهد داشت که از کالا استفاده ای نشده باشد .

 رسیدگی به شکایات و ثبت شکایت

مشتریان محترم می توانند در صورت نیاز به ثبت شکایات و یا پیگیری شکایات از طریق شماره 1459  با ما در تماس باشند.

قوانین و مقررات

فروشگاه و شعبات در تمامی ایام سال بجز عاشورا و تاسوعا باز بوده و خرید حضوری از ساعت 10 صبح تا 10 شب امکان پذیر می باشد. ولی برای برخی روندها که اداری می باشند روز کاری به معنای روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در تقویم ایران می باشد و کلیه سفارش های ثبت گردیده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می گردند .

فروشگاه این حق را دارد که بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارشگیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف نماید و کلیه سفارش های ثبت گردیده قبل از توقف سفارشگیری، پردازش و ارسال شوند. همچنین حق قطع فروش تمامی و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی همچون اتمام موجودی کالا، برای فروشگاه محفوظ می باشد .

در حالت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی محصولات موجود در سایت، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده برای  مشتری محفوظ می باشد. بخش حسابداری در سریع ترین زمان وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری در کاربری خود واریز و عودت می نماید و مشتری با ورود به سایت قبول می نماید که از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت .

کاربران باید در زمان سفارش محصول مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نمایند.

امری بدیهی می باشد که درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود .پس ثبت آدرس، ایمیل و شماره تماس های همراه و ثابت توسط کاربر، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها ست.

شایان توجه است افزودن کالا به سبد خرید به معنای رزرو کالا نمی باشد و هیچ گونه حقی را برای مشتریان ایجاد نمی نماید.

 

showroom