4 آذرماه امسال از 5 تا 70 درصد تخفیف در جمعه سیاه مبلیران

حراج جمعه مبلیران (Black Friday)

خانه جدید خریده اید و دوست دارید مبلمان و سرویس چوب جدید هم داشته باشید یا تمایل به بازسازی سالن، دفتر و یا هر مکانی که دوست دارید مبلمان آن را تغییر بدهید، هستید؟!!!

یا اینکه به تازگی نامزد کرده اید و به دنبال مبلمان قیمت مناسب برای آشیانه دونفره خود می باشید، یا قصد هدیه دادن به عزیزانتون را دارید، همچنین در حال آماده شدن برای شب یلدا ایرانی خودمون و یا حتی کریسمس 2023 می باشید، مطمئن هستیم که به خرید و معاملات قیمت مناسب مبل های جمعه سیاه امیدوار و دلخوشید، تا خانه خود را برای هر هدفی که دارید با منتخب تخفیف های جمعه سیاه مبلمان و سرویس چوب آماده کنید.

از شانس خوب شما، ما در شرکت مبلیران حواسمان به تخفیف های جمعه سیاه یا همان (Black Friday 2022) که در ایران در تاریخ 4 آذر ماه هست، بوده و برای ده ها مدل از مبلمان های مبلیران تخفیف های باورنکردنی برای شما همراهان عزیز در نظر گرفته ایم تا بتوانیم کمی لبخند رضایت و شادی بیشتری را برایتان به ارمغان بیاوریم.

جمعه سیاه زمان مناسبی برای خرید مبلمان قیمت مناسب و جدید است. این بزرگترین روز تخفیف است که در آن ده ها مبلمان در فروش ویژه یافت می شود که میتوانید هزینه های خود را بسیار پایین بیاورید ولی فقط هزینه نه کیفیت محصول خریداری شده را.

جمعه سیاه در مبلیران

پس این روز را از دست ندید و به شعبات مبلیران سری بزنید و بهترین مبلمان را با پایین ترین قیمت ها را ثبت سفارش کنید، اگر هم بصورت حضوری نمی توانید خرید خودتون را انجام بدهید برای دیدن محصولات به فروشگاه اینترنتی مبلیران مراجعه کنید و یا با شماره 1459 با کارشناسان در ارتباط باشید.

برخی از محصولات تخفیف دار

برای خرید حضوری به شعب مبلیران مراجعه نمایید و یا با شماره 1459 در تماس باشید

جمعه سیاه
یک خرید خوب
منتظر حضور پر مهرتون هستیم