مجله

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها و مقالات مورد نیاز کاربران

بلاگ

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

طبیعتا داشتن یک خانه زیبا با طراحی دکوراسیون منحصر به فرد به عوامل بسیاری بستگی دارد که مهم ترین آنها وجود وسایل و لوازم زیبا و متناسب با فضاست. شاید تفاوت چندانی نکند که هر کدام از وسایل چه ابعادی دارند و به چه میزان مورد استفاده قرار می گیرند، نکته مهم، انتخابی درست و هوشمندانه در رابطه با هر کدام از آنهاست. وقتی تصمیم به خرید وسایل منزل خود می گیرید باید در وهله اول سعی کنید که تناسب و هماهنگی میان آنها را نیز در نظر داشته باشید. به همین دلیل هم هست که نتیجه چنین توجه و دقتی، داشتن دکوراسیون منزل زیبا و هماهنگ یا به اصطلاح عامیانه، ست است.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

داشتن خانه ای زیبا همراه با چیدمانی دلنشین و درست، خواسته هر فردی است. البته باید گفت که این خواسته دست نیافتنی نیست و می توان به راحتی با رعایت نکاتی ساده و همین طور انتخاب درست و به جا در رابطه با وسایل به آن دست یافت. اینکه بتوانیم از فضای موجود در خانه خود نهایت استفاده را داشته باشیم و آن را به متعادل ترین حالت ممکن طراحی کنیم، مسئله ای است که زیبایی وسایل و البته خود خانه را چندین و چند برابر می کند. بخش مهمی از داشتن دکوراسیون منزل زیبا و کامل به انتخاب نوع و سبک مبلمان بر می گردد و بخش دیگری از آن به نحوه چیدمان وسایل در فضای خانه. در این مطلب همراه ما باشید تا در این رابطه برایتان بیشتر بگوییم.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

چگونگی طراحی و چیدمان منزل مهم ترین و تاثیرگذارترین بخش از زیبایی یک خانه به شمار می رود. به همین دلیل نیز انتخاب سبک دکوراسیون و همین طور مدل مبلمان نقش پررنگی را در این زمینه ایفا خواهند کرد. شناخت برخی از پرطرفدارترین و معروف ترین سبک های دکوراسیون و همین طور مدل های چیدمان و طراحی مبلمان می تواند در انتخاب یک سبک دکوراسیونی و همین طور نحوه درست طراحی آن به افراد کمک کند. به همین دلیل نیز در این مطلب شما را با برخی از پرکاربردترین این اطلاعات آشنا خواهیم کرد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

خرید جهیزیه یکی از مهم ترین دغدغه های زوج هایی است که تصمیم به تشکیل زندگی گرفته اند. انتخاب محصولاتی مناسب و کاربردی با کیفیتی ایده آل آن هم با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته شده است می تواند تا حدودی به عنوان یک چالش بزرگ شناخته شود. اما در این میان کسب اطلاعاتی مهم و لازم در زمینه خرید جهیزیه روند کار شما را به مراتب راحت تر خواهد کرد.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

مبلمان به سبک کلاسیک به عنوان یکی از اصلی ترین و پرطرفدارترین سبک های مبلمان هنوز هم که هنوز است در میان خانواده های ایرانی، آن هم از نسل های مختلف طرفداران خود را دارد. این سبک از مبلمان بر حسب ویژگی های منحصر به فردی که دارد در بسیاری از شرایط می تواند به عنوان یکی از بهترین انتخاب ها، مهمان دکوراسیون پذیرایی و یا حتی دکوراسیون نشیمن خانه شما باشد. در این مطلب می خواهیم در رابطه با مبل کلاسیک کامل تر و بهتر بگوییم.

مبلیران اصل با بیش از نیم قرن تجربه و با تولید بیش از پنجاه مدل مبلمان راحتی مفتخر است که تا امروز توانسته است باعث جلب رضایت مشتریان خود گردد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

اطلاعات تماس