مجله

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها و مقالات مورد نیاز کاربران

بلاگ

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

انتخاب میز و آینه کنسول در خانه های ایرانی از جایگاه بسیار خوبی برخوردار است. بسیاری از ما با مدل های قدیمی میز کنسول آشنا هستیم، مدل هایی که غالبا خیلی لوکس و پر زرق و برق بودند و استفاده از آنها در سبک های متفاوت دکوراسیونی امکان پذیر نبود. اما امروزه طراحی و ساخت آینه و کنسول ها در بازار با رونق و همین طور تنوع بسیار خوبی رو به رو شده و همین موضوع نیز دست شما را برای انتخاب میز کنسول و یا آینه و کنسول به مراتب بازتر می گذارد. به همین دلیل هم هست که برای انتخاب و خرید آینه و کنسول باید دقت و حساسیت بالایی به خرج دهید تا در نهایت بتوانید به بهترین محصول دست یابید. در این مطلب همراه ما باشید تا به طور مفصل در رابطه با میز کنسول برایتان بگوییم.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

امروزه با کوچک تر شدن خانه ها و آپارتمان ها در سطح شهر، بسیاری از افراد با معضل کمبود فضا در خانه هایشان رو به رو هستند و به همین دلیل نیز نمی دانند که چگونه می توانند بیشترین استفاده را از فضای خانه خود داشته باشند. طبیعی است که موضوع به همین جا ختم نمی شود و راهکارهای بسیار هوشمندانه و درستی نیز برای حل این مسئله وجود خواهد داشت. برای مثال امروزه مدل های متنوعی از مبلمان و وسایل منزل طراحی و ساخته می شوند که هر کدام می توانند کارآیی و کاربرد فضا شما را چندین برابر نمایند. یکی از بهترین راه های رو به رویی با کمبود فضا استفاده از مبل تخت خواب شو است. این مدل از مبلمان با کارکردها و کارآیی های متفاوت موجب می شود که شما بتوانید از فضای موجود در خانه خود بیشترین استفاده را داشته باشید. در این مطلب همراه ما باشید تا در رابطه با مبل تخت خواب شو بیشتر برایتان بگوییم.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

طبیعتا داشتن یک خانه زیبا با طراحی دکوراسیون منحصر به فرد به عوامل بسیاری بستگی دارد که مهم ترین آنها وجود وسایل و لوازم زیبا و متناسب با فضاست. شاید تفاوت چندانی نکند که هر کدام از وسایل چه ابعادی دارند و به چه میزان مورد استفاده قرار می گیرند، نکته مهم، انتخابی درست و هوشمندانه در رابطه با هر کدام از آنهاست. وقتی تصمیم به خرید وسایل منزل خود می گیرید باید در وهله اول سعی کنید که تناسب و هماهنگی میان آنها را نیز در نظر داشته باشید. به همین دلیل هم هست که نتیجه چنین توجه و دقتی، داشتن دکوراسیون منزل زیبا و هماهنگ یا به اصطلاح عامیانه، ست است.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

داشتن خانه ای زیبا همراه با چیدمانی دلنشین و درست، خواسته هر فردی است. البته باید گفت که این خواسته دست نیافتنی نیست و می توان به راحتی با رعایت نکاتی ساده و همین طور انتخاب درست و به جا در رابطه با وسایل به آن دست یافت. اینکه بتوانیم از فضای موجود در خانه خود نهایت استفاده را داشته باشیم و آن را به متعادل ترین حالت ممکن طراحی کنیم، مسئله ای است که زیبایی وسایل و البته خود خانه را چندین و چند برابر می کند. بخش مهمی از داشتن دکوراسیون منزل زیبا و کامل به انتخاب نوع و سبک مبلمان بر می گردد و بخش دیگری از آن به نحوه چیدمان وسایل در فضای خانه. در این مطلب همراه ما باشید تا در این رابطه برایتان بیشتر بگوییم.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

چگونگی طراحی و چیدمان منزل مهم ترین و تاثیرگذارترین بخش از زیبایی یک خانه به شمار می رود. به همین دلیل نیز انتخاب سبک دکوراسیون و همین طور مدل مبلمان نقش پررنگی را در این زمینه ایفا خواهند کرد. شناخت برخی از پرطرفدارترین و معروف ترین سبک های دکوراسیون و همین طور مدل های چیدمان و طراحی مبلمان می تواند در انتخاب یک سبک دکوراسیونی و همین طور نحوه درست طراحی آن به افراد کمک کند. به همین دلیل نیز در این مطلب شما را با برخی از پرکاربردترین این اطلاعات آشنا خواهیم کرد.

مبلیران اصل با بیش از نیم قرن تجربه و با تولید بیش از پنجاه مدل مبلمان راحتی مفتخر است که تا امروز توانسته است باعث جلب رضایت مشتریان خود گردد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

اطلاعات تماس