مجله

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها و مقالات مورد نیاز کاربران

بلاگ

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

مبلمان به سبک کلاسیک به عنوان یکی از اصلی ترین و پرطرفدارترین سبک های مبلمان هنوز هم که هنوز است در میان خانواده های ایرانی، آن هم از نسل های مختلف طرفداران خود را دارد. این سبک از مبلمان بر حسب ویژگی های منحصر به فردی که دارد در بسیاری از شرایط می تواند به عنوان یکی از بهترین انتخاب ها، مهمان دکوراسیون پذیرایی و یا حتی دکوراسیون نشیمن خانه شما باشد. در این مطلب می خواهیم در رابطه با مبل کلاسیک کامل تر و بهتر بگوییم.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

مبلمان راحتی کلمه ای است که در میان مردم رایج شده است و یکی از گزینه ها در خرید دکوراسیون داخلی محسوب می شود. اما آیا تا کنون به این اندیشیده اید که مبل راحتی چیست؟ چه ویژه گی هایی دارد ؟ برای چه فضاهایی مناسب است ؟ هر مبل باید چه ویژه گی هایی داشته باشد تا به این اسم نامیده شود؟ در این مطلب به تمامی این سوالات و سایر سوالاتی که ممکن است برای شما چیش بیاید چاسخ خواهیم داد؛ پس با ما همراه باشید.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

طراحان مبلمان مبلیران با پشتوانه نیم قرن تجربه در تولید مبلمان، و با توجه به سلیقه مشتری های خود سعی در طراحی مدل هایی دارند که علاوه بر زیبایی و راحتی، با سبک زندگی جدید نیز هماهنگ باشند. در بین مدل های مختلف، مدل ال چستر شرکت مبلیران توانسته نظر طرافداران هر دو سبک مدرن و کلاسیک را به خود جلب کند و راحت بودن در سبک طراحی آن ها، به خوبی توانسته است یک رقیب جدی برای مبل های راحتی وارداتی باشد. مبل های ال شکل به دلیل حالت خاص قرارگیری، قابلیت استفاده در فضای کوچک و همچنین امکان فضاسازی در سالن های بزرگ را دارد. برای استفاده بهتر از طراحی و ویژگی های این مبل ها در چیدمان خود به موارد زیر توجه کنید.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

مبل چستر به نوعی مبل راحتی گفته می شود که لمسه کاری شده است. مبلمان چستر یک مدل خیلی قدیمی است ولی بخاطر زیبایی در طرح آن همواره مورد استقبال مردم قرار گرفته و همچنان تولید می شود. در واقع می شود گفت تلفیقی از سبک کلاسیک و سبک مدرن می باشد.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

مبل راحتی مدل ال یکی از بهترین انتخابها برای فضاهای کوچک میباشد. از مدلهای مبلمان ال معمولا برای جدا کردن و استفاده بهینه از فضاهای مختلف منزل مانند جدا سازی فضای سالن پذیرایی از سالن نشیمن می شود. مبل ال یک بافت مدرن به فضای خانه شما میدهد و برای کسانی که سبک مدرن را میپسندند میتواند یک انتخاب ایدآل باشد که باید به نکاتی باید توجه کرد.

مبلیران اصل با بیش از نیم قرن تجربه و با تولید بیش از پنجاه مدل مبلمان راحتی مفتخر است که تا امروز توانسته است باعث جلب رضایت مشتریان خود گردد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

" شعب رسمی مبلیران اصل : اتوبان شهید ستاری , میرداماد - میدان مادر "

اطلاعات تماس